היא שכבה שם ונשמה בכבדות כשניסתה לומר לי בין נשימה לנשימה כמה היא מרגישה נהדר. לא הייתי בטוח אם היא אי פעם גרמה לעצמה לגמור כשהיא אוננת, אבל ידעתי שזו האורגזמה הכי עזה שהיא הרגישה אי פעם, במיוחד עם איך שתקפתי את הדגדגן הקטן שלה. זו הייתה הפעם הראשונה שלשונו של מישהו תקפה אותו, והביאה אותה לדמעות כשהיא באה. היא שכבה שם לידי, נחה לזמן מה. חשבתי שהיא נרדמה. כשטלטלתי אותה, היא לפתע קמה והתיישבה עליי שוב והסתכלה עליי עם חיוך מיליון הדולר שלה.

"אהבת את זה?" שאלתי עם חיוך על הפנים, מתוך ידיעה שהיא כן.

"אוי אלוהים, זה היה אינטנסיבי! שיגעת אותי, הרגשתי שזה לעולם לא יפסיק!" היא אמרה כשהיא תפסה את הזין הנוקשה שלי והצמידה אותו כלפי מטה על הבטן שלי כשהיא התיישבה עליה והתחילה לחכך בו את הכוס שלה. אני בטוח שהזין שלי נוצץ מהרטיבות שדלפה מהכוס שלה. היא התכופפה וחזרנו להתנשק. השפתיים שלה היו מדהימות ולעולם לא הייתי מתעייף מהן. כשהתנשקנו, לא יכולתי להימנע מלשוטט בידיים בכל גופה החלק. ליטפתי את גבה לפני שידי ירדו אל התחת שלה, הו התחת הקטן והמתוק שלה. זה הרגיש טוב כמו שזה נראה במכנסי הילד הקטן שלה. גם הרגליים שלה הרגישו ממש נחמדות, אבל הידיים שלי עשו את דרכן חזרה אל תחת הבועות הקטן שלה כדי להחזיק, ללחוץ וללטף. היא נאנחה בקול, ממש אהבה את זה כשהידיים שלי היו מעליה.

בשלב מסוים החלטתי שאני מאוד רוצה את הציצים הקטנים שלה בפה שלי. כמו נערות ליווי אני יותר איש תחת, אחת הסיבות שהבחנתי בישבן שלה, עוד לפני הערב. אבל כרגע רציתי לראות איך זה ירגיש שיש את הציצים הקטנים שלה בפה שלי. תפסתי אותה במותניה ודחפתי אותה גבוה מספיק עד למקום שבו הפה שלי יכול למצוא את היעד שלו. אחד הציצים שלה היה בפה שלי ואהבתי להצמיד את הפטמות שלה עם הלשון שלי בזמן שמצצתי את שדיה המתהווים. היה משהו מיוחד בזה שהציצים שלה בפה שלי. מצצתי אותם ונהניתי להרגיש אותה מתפתלת בזרועותיי.

לאחר זמן מה, הנחתי אותה בחזרה. חזרנו להתנשק והיא הצמידה את הכוס שלה בחזרה אל הזין הקשה שלי. היא התחילה לאט, אבל התחילה ללכת מהר יותר ויותר, פשוט משפשפת את הכוס שלה על הזין שלי. זה הרגיש כאילו היא ניסתה להביא את עצמה לאורגזמה נוספת כשלפתע עצרה ולחשה בצורה כל כך מפתה את המילים שהפכו את הכל לאמיתי מאוד.

"אני רוצה לעשות את זה. אני רוצה ללכת איתך עד הסוף."

"אה,… אה, אה, אה… אתה לא רוצה לחכות לכשיהיה לך חבר?"

מאמרים מומלצים