"אההההההה! אההההההה! אהההההה!" היא צרחה במבט מזועזע כשהיא הגיעה בפעם הראשונה עם זין בכוס. היא רעדה ולא הצליחה להחליט בין לנשק אותי או לנשוך לי את החזה. ההרגשה כלפיה הייתה מעבר למה שהיא הרגישה אי פעם. "אוי אלוהים, הו אלוהים, הו אלוהים!" היא פשוט המשיכה לחזור שוב ושוב ושוב עד שהאורגזמה שלה סוף סוף עברה את המסלול. כשהזין השמן שלי עדיין הכוס ההדוק שלה, היא בהתה בי דקה לפני שהיא התחילה לנשק אותי ולספר לי כמה היא אוהבת אותי. היא המשיכה והמשיכה כמה היא שמחה שהתעלסתי איתה.

שמחתי שהיא קיבלה את האורגזמה העזה, המטרה שלי הייתה להפוך את הפעם הראשונה שלה למיוחדת. אבל עכשיו, הגיע תורי לגמור. הפכתי אותנו והבאתי אותה לקצה המיטה, מסתכל עליה למטה כדי להתפעל מהגוף היפה, הסקסי והעירום שלה. היא שכבה בקצה המיטה על גבה והזין שלי עדיין עמוק בתוך הכוס שלה, תפסתי את צעצוע המין החדש שלי בירכיה והתחלתי לזיין אותה. התחלנו לאט בהתחלה, לפני שהגעתי אליה.

הייתי באותה עמדה עם נשים רבות בעבר, מזיין אותן חזק כמו שירותי ליווי בכל מה שהייתי שווה ואפילו כמה עם חבצלות הדוקות מאוד. אבל אף אחד מהם לא התקרב לכוס של אנה. זה היה הכוס הכי קטן, הכי צמוד והכי רטוב שנהניתי ממנו, ובאותו רגע זה היה שלי לעשות כרצוני. תפסתי אותה בירכיה ופשוט דפקתי אותה. רגליה יללו בכל מקום והיא פשוט המשיכה לגנוח ולנהום כשדפקתי בחוזקה לתוך הכוס שלה. תפסתי והזזתי אותה מסביב כמו בובה מזוינת, משכתי ודחפתי אותה על הזין שלי.

היא באה לפחות פעמיים כשזיין אותה. אהבתי את המבט על פניה כשהיא שמרה על פיה פתוח כשדחפתי ומשכתי אותה בחוזקה על הזין שלי שוב ושוב. זו הייתה ההרגשה הכי עזה שהייתה לי לזיין מישהו. המשכתי לזיין אותה ללא הפסקה עד שהרגשתי את האגוזים שלי רותחים. גם אז לא הפסקתי. לא כי לא רציתי, אלא כי לא יכולתי. הזין שלי היה שייך לכוס הקטן והמתוק שלה. כשבאתי, הזרע שלי נורה בחוזקה לתוך הכוס שלה, ומילא את הכוס שלה בהצטיינות בפעם הראשונה. פרצתי אותה בשביל כל אלה שבאו אחרי.

כתמי הדם על הסדינים שלי היו מבתוליה שהיא נתנה לי. הכוס של הילדה הקטנה הזו היה עכשיו שלי. במשך שאר סוף השבוע היא הייתה הבובה המזדיינת שלי להטרדה להנאתי. תכננתי שהיא תעשה כל מה שאגיד. אחרי הכל, אלה היו הנחיות של אמא.

מאמרים מומלצים