אלוהה אוורי גירלס אנד בויס,

וואץ אפ? אוורי ט'ינג גוד אצלכם? אצלי הכול שופרא דשופרא. ונתחיל בהיכרות ראשונית. קוראים לי דגנית. אני בת שלושים ואחת, למעשה הייתה לי מסיבת יום הולדת ענקית לפני שלושה שבועות, עם כל נערות ליווי בתל אביב שעובדות בסוכנות של נערות ליווי בתל אביב, שנקראת "הדור הבא". השם התברך בירך אותי בנתונים מאוד מרשימים, ועל כך יעידו מאות המעריצים שלי, והסוגדים ליופי המתפרץ שלי. אני אומנם "מטר וסיגריה", אבל ממש צנומה, עם שיער בלונד שופע עד הישבן שלי, עם שפתיים בשרניות ואדומות, עם אף סולד וקטן, ועם עיניים ירוקות, שמהפנטות ישר את כל מי שמסתכל לי בעיניים. נכנסתי לסוכנות של נערות ליווי בתל אביב, "הדור הבא" לפני הרבה שנים, כבר איבדתי את תחושת הזמן, ונראה שאני עובדת אצלה מזה עידן ועידנים. ובסך הכללי, ממש טוב לי עם צוות ההנהלה, עם כל העובדים, ועם שאר הקולגות שלי. אין תלונות מיוחדות.

יום אחרי יום ההולדת האחרון שלי, התקשרה אליי אחת העובדות בסוכנות הליווי שמייצגת אותי, ובישרה לי בשמחה, שיש לה בשבילי לקוח חדש, וממש "שווה". סקרנותי החלה לכרסם בי, ורציתי לשאוב ממנה כמה שיותר פרטים. לא היה לה יותר מדי מידע קונקרטי בשבילי, למעט העובדות שקוראים לו דבש, שזה לעצמו כבר מצחיק, איזה הורים מתעללים, עם חוש הומור מעוות, מעזים לקרוא לבן שלהם דבש? לא ממש ברור לי העניין הזה. חוץ מזה, היא סיפרה לי שהוא בן עשרים ושניים, היה קצין בצבא, ורק עכשיו הוא השתחרר מהשירות הצבאי, ובא לו לפנק את עצמו עם סקס טוב. "ומה אני אמורה לעשות עם הילד הזה, להחזיק לו את היד עד שיגדל"? שאלתי בהתרסה, ובאכזבה גדולה. "חכי, לא הגעתי לעצם העניין". מה עוד? שאלתי בלי יותר מדי ציפיות. "דבש הוא הבן של המיליונרים, משפחת רפאל הידועה בתל אביב. חצי מתל אביב, מהמדינה וממדינות נוספות בכל רחבי העולם שייכים להם. הוא אמר שבמידה והשירות יהיה טוב, הוא יהפוך להיות הלקוח הקבוע שלך, בשל המוניטין הטוב שיצא לך. ולא רק זאת, הוא יביא את כל העשירים של תל אביב אלייך?".

הופ, זה כבר נהיה יותר מעניין. לא יזיק לי עוד כמה לקוחות חדשים, ובטח שלא יזיק לי להתרועע עם המיליארדרים של מדינת ישראל. התחלתי להפגין יותר התלהבות, שלהבתי יצרים, ואמרתי לה לתת לו את מספר הטלפון שלי. אחרי רבע שעה היה דבש על קו הטלפון שלי. קבענו להיפגש בעוד חמש שעות. התארגנתי כמעט חמש שעות, הפגישה הזאת הייתה מאוד חשובה לי. היה מפגש מצוין, מכל בחינה. הוא שילם לי כפול ארבע, ומאז הוא הפך להיות לקוח קבוע שלי, והביא אחריו את

מאמרים מומלצים