הי לכם קוראים וקוראות חביבים,

קוראים לי הגר, ואני בת ארבעים ושלוש. אני נשואה כבר למעלה מעשרים שנה להדר, שיחיה, באושר רב, ובהרמוניה מושלמת. אני נראית מעולה. יש לי שיער עד התחת שופע, חלק, ומתקרזל בקצוות, מידה סי בחזייה, עיניי ירוקות ועמוקות, ומבנה גופי אידיאלי, ואף אחד שלא באמת מכיר אותי לא עמיד שאני כבר בת יותר מארבעים, כולם מסווגים אותי באזור השלושים מקסימום. אני אחות ראשית כבר הרבה שנים בקופת חולים מכבי, אבל בגלל שאני עובדת במשמורת, יש לי המון זמן פנוי. היחסים שלי ושל בעלי מצוינים, אני ממש מאוהבת בו, כמו בהתחלה שהכרנו, ולא קיים בי כל רצון להיפרד ממנו. אבל הדר נפל בבית העסק שלו כבר מלפני שנתיים, והמצב הכלכלי שלנו נהיה קשה מדי יום שעובר, כך שלא יזיק שתהיה עוד הכנסה לבית, בעיקר שיש לנו ארבעה בנים מתבגרים, עם המון צרכים.

לא סיפרתי להדר, אבל התחלתי לחפש עבודה צדדית. ויום אחד היא נפלה עליי מהשמיים. ראיתי בעלון של פרסום מקומי, שמחפשים נערות ליווי בחיפה. ידעתי מה זה אומר בדיוק להיות אחת מן אותן נערות ליווי בחיפה. למרות שאני אישה מאוד מכובדת בקהילה שלנו, משהו במודעה זעק לי להתקשר, ולמרות שניסיתי שלא לעשות זאת, השטן הכריע את המחשבות שלי, ומצאתי את עצמי מחייגת למספר הטלפון שהופיע במודעה. חיש מהר ענתה לי אישה נחמדה. ישר שאלתי אותה אם זאת לא בעיה שאני כבר לא כל כך צעירה. היא ביקשה שבעוד שאנחנו משוחחות, אשלח לה תמונה שלי לוואצאפ. שלחתי לה. האישה מאוד התלהבה מאיך שאני נראית, וציינה שאלפי בחורות צעירות היו מתות להיראות כמוני. האישה הסבירה לי בקווים כלליים את אופי העבודה, והציעה שניפגש ביום רביעי לראיון עם מנהל הסוכנות של נערות ליווי בחיפה. סיכמנו שכך יהיה. וביום רביעי לבשתי את הבגדים הכי סקסיים שלי, והגעתי לשיחת ראיון עם מרדכי, מנהל סוכנות הליווי.

מרדכי היה די מבוגר, ושמחתי לראות שלא אהיה "זקנת השבט", והוא מיד אמר – "יש לנו פה נערות ליווי בחיפה הרבה יותר מבוגרות ממך. גיל זה רק מספר, חשוב מה שיש בתוך הנפש". הסכמתי אתו לחלוטין. ואחרי הסבר קצר, הבנתי שמהר מאוד אני יכולה לחלץ אותנו מהתסבוכת הכלכלית שאליה נכנסו, ובאותה הנשימה הבנתי שאסור לי לספר לבעלי על מקום העבודה החדש השלי. סיפרתי לבעלי שאני מתגברת שעות בקופת החולים, ושיהיו לי הרבה שעות נוספות משבוע הבא. נהגתי ללבוש את הבגדים הסקסיים מתחת למדים של האחות, והתגנבתי מהבית לפגישה עם הלקוחות החדשים, שהפכו חיש מהר להיות הלקוחות הקבועים שלי. אני ממש נהנית מהעבודה, למרות, ששוב, אני מתה על בעלי…

מאמרים מומלצים